Довгоочікувана заборона контейнерів і стаканів з полістиролу в Нью-Йорку.

10.01.2019

За повідомленням NY Times з 1 січня 2019 року в Нью-Йорку набула чинності заборона на продаж і використання контейнерів з пінополістиролу для харчових продуктів. Під заборону потрапили контейнери для їжі з полістиролу, і одноразові стаканчики.

У Нью-Йорку хотіли ввести заборону, починаючи з 2013 роцу. Саме тоді був прийнятий відповідний закон, який набув чинності лише 1 січня 2019 року. Ресторанам, магазинам і вуличним торговцям тепер заборонено продавати або використовувати товари з пінополістиролу.

Перші шість місяців 2019 року адміністрація Нью-Йорка буде допомагати підприємствам, роз’яснюючи закон, а також сприяти тому, щоб вони використовували екологічні альтернативи. Тим, хто буде продовжувати використовувати товари з пінополістиролу, доведеться заплатити штраф у розмірі 250$.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо завив: «Заборона на пінополістирол в Нью-Йорку давно назріла, і городяни готові почати використовувати альтернативні види упаковки. Немає ніяких підстав для того, щоб дозволяти цій неекологічній речовині наповнювати наші вулиці, звалища і водойми.»